Przeciwdziałanie procesom starzenia się,
medycyna czynnościowa
Sabina Grochowski, MD anti-aging and internal medicine in Manhattan, New York

Sokrates, (470-399 p.n.e.), [Platon, Dialogi, Charmides, 156, E].Opinie pacjentów:
line

5 marca 2012 r.

Zanim trafiłam do Dr Grochowski, cierpiałam na chroniczne migreny, zawroty głowy, zmęczenie, ogólne osłabienie i depresję. Przez około rok leczyło mnie wielu lekarzy, którzy starali się zwalczyć symptomy, przepisując mi leki stosowane przy leczeniu migren i kierując mnie do psychiatrów. Dr Grochowski natomiast wysłuchała wszystkiego, co chciałam powiedzieć lekarzowi i podeszła do problemu całościowo, tzn. zamiast leczyć objawy, wykonała wszechstronne badania i znalazła przyczynę w postaci nadczynności tarczycy. Po kilku miesiącach kuracji Dr Grochowski  wszelkie niepożądane objawy zniknęły i wszystko wróciło do normy. Czuję się teraz znakomicie – o wiele lepiej niż przedtem, nawet wiele lat wstecz.  Naprawdę trudno mi wyrazić całą moją wdzięczność dla Dr Grochowski za jej indywidualne podejście do pacjenta i determinację w jego leczeniu.

Andrea K.

Nowy Jork, NY


16 stycznia 2012 r.

Poznałam Dr Sabinę Grochowski jedenaście lat temu, kiedy kupiłam moje nowe mieszkanie Kew Gardens, Queens. Jej gabinet w Forest Hills znajdował się bardzo blisko mojego nowego mieszkania. Dr Grochowski polecili mi bliscy przyjaciele i wkrótce przekonałam się, że nie bez powodu. Sabina należy do rzadkiego obecnie pokroju naprawdę dobrych ludzi. Mając  bardzo życiowe podejście do problemów, łączy najwyższe osiągnięcia medyczne Zachodu z holistyczną medycyną europejską i niezwykle ciepłym, troskliwym stosunkiem do pacjenta.

Sabina bierze pod uwagę cały organizm chorego. Szukając źródła dolegliwości, nie spocznie, dopóki nie osiągnie swojego celu bez względu na to, co trzeba będzie zrobić. Będzie wnikać głeboko w problem, by odkryć wszystkie jego przyczyny poprzez badania krwi, moczu, stolca i, stosując do nich najnowsze zdobycze wiedzy medycznej, ustali wszelkie zaburzenia i nieprawidłowości, a następnie szybko zastosuje odpowiednie leczenie, by przywrócić równowagę w organizmie.

Dr. Grochowski posiada wszelkie najlepsze na rynku i sprawdzone w praktyce klinicznej ziołowe specyfiki, które zastosuje  w pierwszym rzędzie i będzie kontynuować tę naturalną kurację tak długo, jak to będzie potrzebne, o ile jakieś konwencjonalne lekarstwo nie okaże się konieczne.

Kolejnym zjawiskiem, którym imponuje mi Dr Grochowski, jest fakt, że nigdy nie przestaje się uczyć. Jest zawsze na bieżąco z najnowszymi odkryciami naukowymi, biorąc udział w szkoleniach i seminariach. Stosuje najnowsze zdobycze i procedury diagnostyki medycznej do własnej praktyki i niesienia pomocy pacjentom.

Nie tak dawno temu odczuwałam dotkliwe osłabienie i brak energii. Dr Grochowski na podstawie  badania krwi i wszechstronnej analizy stolca wykryła u mnie trzy rodzaje drożdżaków, pasożyta i jakieś niepożądane bakterie.  Przepisała  mi najlepszy probiotyk,  zioła i witaminy, i dosłownie wstawiła mnie z powrotem na najwyższe obroty. Wizyty u niej to jak odwiedziny najlepszego przyjaciela - kogoś kto naprawdę martwi się twoim zdrowiem i zrobi wszystko, co można, by ci pomóc.

Jestem naprawdę bardzo wdzięczna, że moi przyjaciele polecili mi Dr Sabinę Grochowski wiele lat temu. Wiem, że kiedy jest blisko, nic złego pod względem zdrowia mi się nie stanie. I bardzo się cieszę, że mogę się choć trochę zrewanżować, rekomendując ją jako naprawdę Znakomitego Lekarza.

Pani Doktor, dziękuję za lata doskonałej opieki!

Teresa Kaczmarczyk

Kew Gardens, Nowy Jork


10 stycznia 2012 r.Kiedy Dr Grochowski zbadała mnie po raz pierwszy, nie miałam energii, spałam po 16-18 godzin na dobę i prawie nie uczestniczyłam w normalnym życiu. Dr Grochowski powiedziała, że dotrze do sedna problemu, ale uprzedziła mnie, że to może zabrać trochę czasu, będzie bowiem wymagało przeprowadzenia różnych badań, więc muszę uzbroić się w cierpliwość. Determinacja Dr Grochowski przyniosła niesamowite skutki. Obecnie nie mam problemów z  koncentracją,  jestem ożywiona, mam energię i żyję normalnie. Dr Grochowski dosłownie przywróciła mi życie. Jeśli pragniecie znaleźć lekarza, który zrobi dla was to samo, to Dr Grochowski jest właśnie takim doktorem.
Doktor Grochowski nie jest lekarzem stosującym szablonowe, powszechne metody terapeutyczne, które podobno pomagają wszystkim pacjentom, ani też nie zaleca modnego w danym momencie lekarstwa, które przepisują wszyscy lekarze. Twoja kuracja będzie opracowana indywidualnie z myślą o Tobie z uwagi na specyficznie Twoje problemy zdrowotne, które mają być usunięte. Dr Grochowski  leczy całość osoby. Nie jesteś wątrobą lub jelitem. Jesteś pacjentem Dr Grochowski.

Kathleen Peetas, zachwycona pacjentka.

Nowy Jork


31 grudnia 2011 r.Czuję się tysiąc razy lepiej od czasu, kiedy Dr Grochowski odkryła u mnie niedoczynność tarczycy. Już nie jestem tak  spowolniona jak przedtem, palpitacje serca ustały, a moja cera wygląda znacznie lepiej.

Christine

Nowy Jork


31 grudnia 2011 r.Poznałam Dr Grochowski ponad rok temu. Czułam się osłabiona i nie miałam ochoty nic robić, nie zdając sobie sprawy, że miałam bardzo niski poziom hormonów tarczycy. Dr Grochowski nie tylko zmieniła mi dawkę tabletek, ale też same leki. Doregulowała moją tarczycę do właściwego funkcjonowania i obecnie czuję się znacznie lepiej niż przedtem i to  od wielu lat. A co najważniejsze – zaszłam w ciążę (próbowałam od roku)!  Dr Grochowski uświadomiła mi,  jak ważna jest tarczyca dla mojego organizmu. Dzięki pomocy Dr Grochowski  czuję się wreszcie zdrowa!
Dziękuję, Pani Doktor!!!

Małgorzata Kocon

New Jork


1 maja 2012 r.
Ninejszym informuje ze po operacji na jelitach cienkich (zdiagnozowano mnie jako chorego na Crohn's disease) mialem zaszczyt byc pod opieka dr. Sabiny Grochowskiej jako pacjent do rehabilitacji czyli do powrotu do pelni zdrowia abym mogl pracowac jak normalny pracownik, wykonujacy wszystkie prace przepisane mojej pozycji inzyniera HVAC w budynku na Manhattanie. Wszelkie zabiegi medyczne jakie otrzymalem w pracowni dr. Grochowskiej wlaczajac w to takze zastosowanie glutathione bardzo dobrze mi sluzyly i dalej dobrze sluza pozwalajac pracowac, cieszyc sie zyciem, i miec na dzieje ze dojde w 100 %, do zdrowia. Serdecznie dziekuje Pani dr. S. Grochowskiej jak i jej calemu personelowi zatrudnionemu w pracowni pani doktor za opieke, trud i pomoc jaka uzyskalem w trakcie mojego leczenia.

wdzieczny pacjent Marek BORODO

Staten Island


15 grudnia 2010 r. Poznałem Dr Sabinę Grochowski dziewięć lat temu na kursie komputerowym. Przedstawiła się i powiedziała mi, że jest lekarzem. Zawarliśmy znajomość. W owym czasie miałem kłopoty zdrowotne, które wymagały interwencji – miałem kłopoty z pamięcią i poczucie ciągłego zmęczenia. Dr Grochowski powiedziała, że domyśla się przyczyny moich dolegliwości, wyjaśniła mi ponadto filozofię swojej praktyki lekarskiej oraz w jaki sposób zamierza mnie leczyć. Jej sposób patrzenia na tę kwestię był zbliżony do mojego. W trakcie kuracji Dr Grochowski była bardzo wytrwała, konsekwentna i uczciwa. Spędziłem w jej gabinecie wiele godzin i mogę powiedzieć, że bez względu na to, ilu ma pacjentów, zawsze traktuje każdego z tym samym zaangażowaniem i pasją. Poleciłem ją członkom mojej rodziny i przyjaciołom. Mam szczęście, iż ją spotkałem i że tak bardzo mi pomogła. Moje podziękowania nie wyrażą całej wdzięczności, jaką żywię dla niej.

Mohammed A. Malik,

Prezes Mogul Media


20 grudnia 2010 r.
Szanowna Pani Doktor, Chciałabym skorzystać z okazji i zdać Pani relację z mojego samopoczucia: czuję się znacznie lepiej, odkąd Pani Doktor zdiagnozowała u mnie niewydolność kory nadnerczy i zaczęła mnie leczyć. Przez ponad rok odczuwałam ciągłe zmęczenie i bóle wszystkich stawów. Czułam się tak, jakbym nie spała całą noc. Ponadto, bez względu na to, jak bardzo się starałam, nie mogłam zrzucić zbędnych kilogramów. Nie potrafiłam ustalić, co mi dolega, a osłabienie powodowało, że nie byłam w stanie funkcjonować normalnie w dni, które wymagały ode mnie dużej aktywności. Pani Doktor wykonała u mnie badanie krwi i śliny i stwierdziła, że cierpię na niewydolność kory nadnerczy. Opracowała dla mnie specjalny program diety i ćwiczeń, po którego zastosowaniu (mogę uczciwie powiedzieć) nie mogłam uwierzyć w jego wyniki – zupełnie jakbym wynurzyła się z mroku! Energia nie opuszczała mnie przez cały dzień, a poczucie wyczerpania, które prześladowało mnie przedtem wieczorami - znikło. Przestały mnie także boleć stawy, od miesięcy nie musiałam sięgać po żadne środki przeciwbólowe. Muszę wyznać, że na początku byłam nieco sceptyczna co do podjęcia tej kuracji, ale po trzech miesiącach trudno mi wprost uwierzyć, że moje samopoczucie jest tak dobre. Czekam jeszcze z niecierpliwością na długofalowe efekty tego leczenia na moją wagę. Tak czy inaczej, już na tym etapie jestem bardzo zadowolona z wyników. Chciałabym bardzo serdecznie podziękować za „całościowe” podejście do pacjentów i kompleksową opiekę nad nimi. Załączam wyrazy szacunku.

Zulma V

Nowy Jork, N.Y.


Zanim poznałam Panią Dr Grochowski, czułam się słaba i bardzo źle znosiłam przemiany hormonalne związane z menopauzą. Wydawało mi się, że na dolegliwości związane z tym etapem życia nie ma lekarstwa. Dzięki zgodnemu z naturą podejściu Dr Grochowski do pacjenta, jak również jej genialnej i mistrzowskiej umiejętności wglądu w pacjenta obecnie czuję się o wiele bardziej żywotna. Odzyskałam też równowagę hormonalną. Uważam, że jest moim wybawcą i że zapobiegła dalszemu pogarszaniu się mojego stanu zdrowia.

Miriam R


Zanim poznałem Dr Grochowski, czułem się słaby i miałem kłopoty ze snem. Dr Grochowski sięga do źródeł problemu i nie stosuje połowicznych, tymczasowych i pozornych metod. Dr Grochowski jest naprawdę cudownym fachowcem.

Robert R.


Pierwszy raz trafiłem do Dr Grochowski około 5 lat temu i od tamtej pory nie poszedłem już do żadnego innego lekarza. Pani Doktor pomogła mi w przezwyciężaniu stresu, braku energii i zwalczaniu napadów lęku. Szczególnie cenię u Dr Grochowski jej starania o zapobieganie dolegliwościom, a nie tylko samo ich leczenie. Wykazała naprawdę wyjątkowy sposób podejścia do moich problemów i zastosowała kurację, która bardzo dobrze zadziałała. Mam szczęście, że znalazłem tak troskliwego i pełnego empatii lekarza. Poleciłem Dr Grochowski moim przyjaciołom i rodzinie. Wiem, że będą w dobrych rękach.

Slawomir Palega, Queens, NY


Neurolog zdiagnozował u mnie miotonię. Dr Grochowski przeprowadziła natomiast badanie krwi i stwierdziła, że brakuje mi podstawowych witamin. Po zażyciu witaminy D, preparatów multiwitaminowych i kilku innych komplementarnych sprawność moich mięśni poprawiła się o połowę w ciągu zaledwie jednego miesiąca. Cierpiałem na sztywność mięśni przez prawie 10 lat, a ta kuracja witaminowa pomogła mi tak radykalnie.

Pacjent


Nazywam się Maureen Butts. Mam nadzieję, że mnie Pani pamięta. Od momentu kiedy jestem pod Pani opieką, stan mojego zdrowia poprawił się znacząco. Stale polecam Panią Doktor. Jestem bardzo wdzięczna za przywrócenie mi dobrej jakości życia. Serdeczne podziękowania i wyrazy szacunku.

Maureen


Dr Sabina Grochowski leczy mnie od trzech lat z powodu dolegliwości żołądkowych. Żaden lekarz wcześniej nie był w stanie znaleźć źródła moich problemów. Dr Grochowski potrafiła odkryć przyczynę dolegliwości, zastosowała doskonałą kurację oraz konsekwentną i skuteczną terapię. Posiada ogromną wiedzę medyczną i jej głębokie zrozumienie. Ponadto umie słuchać pacjenta i jest wobec niego troskliwa. Jest to wspaniały lekarz.

Salvatore Araimo


| Top |